Den vakker familie besøkte Fotostudio mitt for Familiefotografering med fokus på nyfødt. Linnea ble en storesøster til søte Filippa og vi tok en del bilder av søsken sammen.
Se så nydelige er begge to!
(alle bilder i Fotopakke leveres i både farge og svart-hvitt versjon)

Jeg er veldig takknemlig til foreldre av de to små prinsesser at jeg fikk lov å bruke bildene fra familiefotograferingen på min hjemmeside og Facebook side. Jeg synes at det er viktig å vise frem ikke bare ett bilde fra fotografering, men hele serien. Ett bilde viser deg ikke kvaliteten på fotografens arbeid.
Velger dere en fotograf til å ta bilder av deres små eller av hele familien sammen – ikke bestill time hos den første som kom med Google-søk. Du investerer i deres minner. La dem “lagres” i det beste kvalitet. Se på forskjell mellom fotografer – velg den stilen du føler er også din. Se på bilder av kunder. Besøk hjemmeside. Les anmeldelser. Se på retouch. Retouch betyr ikke at fotograf skal endre deres ansikter:) Men det er fint å rense fotografier av små flekker på hud og klær. Jeg bruker masse tid på retusjering. Det fins mange plug-in til fotografer, men de kan ødelegge hud tekstur og kvaliteten på bilder. Jeg leverer mine bilder med tanker om de skal pynte vegger hjemme hos dere, ikke bare instagram-konto.











Hjertelig velkommen til fotografering!