Det har gått altfor lang tid siden jeg postet et innlegg på bloggen, men jeg håper dere fortsatt ser på bildene mine på Instagram – https://www.instagram.com/pippifoto.no/
Jeg skal ikke kjede dere med lange tekster. Jeg håper at bildene mine forteller mer enn jeg kan med ord.:)

Som fotograf tar jeg forskjellige fotograferinger. Alt fra nyfødtfotograferinger – portrettfotograferinger – til hår – kolleksjoner og beauty bilder.
Variasjonen i yrket mitt holder gleden høyt oppe og gir meg ikke muligheten til å falle i en kjedelig rutine. 🙂


Jeg skanner dere ved inngangen og alt begynner å samles i tankene mine som puslebrikker – hvilken bakgrunn vil passe best for dere? Hva slags klær er det fint å ha på? (Jeg har masse barneklær i studioet i forskjellige str. Ta gjerne også noe hjemmefra – vi velger på stedet) . Hva skal jeg bruke av rekvisitt eller ikke bruke heller? Trenger barna litt tid for å slappe av eller kan vi begynne med en gang? Hvem av søsknene er det lurt å ta bilder av først? Hvordan er atferd til barna? Kanskje det blir best hvis foreldrene venter litt i et annet rom? Eller må jeg spørre at mamma eller pappa blir i nærheten hele tiden? Alle puslebrikker er like viktige.
Det er mye som jeg føler intuitivt. Masse som kommer med erfaring.


Jeg gjør alt mulig for å få fine bilder for dere. Og det viktigste for meg er å få en tilbakemelding om at dere Elsker bildene og er fornøyde med resultatet!





P.S. Var oppmerksom at Fotostudioet har flyttet fra Oslo til Kolbotn (Kolbotn Torg. Kolben. Inngangen ved Renseri Kolbotn)
Hjertelig velkommen!